Skontaktuj się z nami
Kancelaria Adwokacko - Radcowska
biuro@eibkancelaria.pl +48 512 866 346 / +48 608 063 991

O nas

Założycielami Energia i Biznes Kancelaria Adwokacko – Radcowska są Agnieszka Grzywacz i Monika Słowińska-Drewing. W skład Zespołu Kancelarii wchodzą młodzi i dynamiczni prawnicy posiadający wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów z branży energetycznej.

Nasze Kancelarie są oddane Klientom, oferują im swoją lojalność, przystępność i profesjonalizm, przy zachowaniu najwyższej jakości świadczonych usług.

Będziemy doskonałym partnerem dla podmiotów działających na rynku energetycznym, w szczególności wytwórców, spółek obrotu oraz dystrybucji energią elektryczną. Specjalizujemy się przy tym w obsłudze podmiotów realizujących inwestycje w odnawialne źródła energii.

Doradzamy także w zakresie zamówień publicznych, inwestycji realizowanych w ramach partnerstwa publiczno – prywatnego oraz zagadnień związanych z gospodarką odpadami i ochroną środowiska.

Prowadzimy kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców, doradzając im nie tylko w zakresie bieżących problemów prawnych, ale również wspierając w podejmowaniu najkorzystniejszych decyzji biznesowych, w tym w zakresie pozyskiwania środków na planowane inwestycje.

Dodatkowo Kancelaria posiada doświadczenie w zakresie windykacji należności, zarówno na etapie przedsądowym, jak i sądowym, w tym w prowadzeniu negocjacji z dłużnikami oraz stosowaniu optymalnych zabezpieczeń na wypadek niewypłacalności kontrahentów.

Dla naszych Klientów tworzymy również szczegółowe procedury i instrukcje pozwalające na sprawne prowadzenie i monitorowanie procesów windykacyjnych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Energia i Biznes Kancelaria Adwokacko – Radcowska.